separator Convenient access (for example, an hour of golf) separator Free balls and parking in the Randstad separator Various facilities, such as the 9 Worlds     

Gastvrijheid met een glimlach: dit doet Natasha als teamleider bediening bij Brasserie 10

Share this blog

Wie een hapje eet of drinkt bij Brasserie 10, merkt er misschien niet altijd iets van, maar achter elke goed verzorgde tafel en elke gezellige avond zit een team dat daar hard voor werkt. Aan het hoofd van dat team staat Natasha, al acht jaar werkzaam bij B10 en inmiddels teamleider bediening.

Altijd in beweging


“Ik geef leiding aan al het bedienend personeel en zorg ervoor dat mijn gasten tevreden weer naar huis gaan,” vertelt Natasha enthousiast over haar functie. Een gemiddelde dag ziet er voor haar dan ook nooit hetzelfde uit. Ze stuurt personeel aan, maakt roosters, is het aanspreekpunt voor leveranciers, doet bestellingen en zorgt dat het restaurant er tiptop uitziet. “Geen dag is hetzelfde en dat maakt mijn functie zo veelzijdig,” zegt ze met een lach.

Aandacht en gezelligheid


Het belangrijkste doel van haar werk? Zorgen voor een fijne gastvrijheidsbeleving en een prettige sfeer neerzetten. Gasten merken dat vooral aan de gezelligheid en de aandacht die ze krijgen. En dat plezier voel je meteen: “Gasten merken vooral dat ik het ontzettend leuk vind om te doen,” vertelt Natasha stralend.

Een geslaagde dag is voor haar dan ook simpel te herkennen: “Als mijn gasten tevreden het restaurant verlaten, dan heb ik mijn doel bereikt.” Wat haar functie zo bijzonder maakt, is dat ze elke gast net dat beetje extra aandacht kan geven.

Drukte met een glimlach


Op dit moment is het volop voorbereiden. In augustus vindt Saturday Night Live plaats, een jaarlijks drukke periode waar het nodige voor geregeld moet worden. Tegelijkertijd is het vakantietijd voor het personeel. “Een drukke dag vraagt vooral om een goede organisatie en scherpe sturing op de werkvloer,” vertelt Natasha, die duidelijk in haar element is tussen alle bedrijvigheid.

Genieten in de serre


Wanneer Natasha aan haar favoriete plek denkt, noemt ze de serre. Deze lichte, sfeervolle ruimte binnen het restaurant is de plek waar ze haar gasten graag ontvangt.

En een leuk weetje om mee af te sluiten: bij Brasserie 10 verkopen ze ook Japanse whiskey. Net als Natasha zelf, is dat net dat extra beetje bijzonders dat de beleving compleet maakt.

SIGN UP FOR THE NEWSLETTER

On our sun-drenched terraces or in the restaurant inside our authentic farmhouse, everyone can truly feel right at home. Our chefs prepare the most delicious seasonal dishes using as many local ingredients as possible. Truly fresh, good food.

By clicking “Sign Up,” you confirm that you agree to our Terms and Conditions.